12-18.04.2010_wymianaKnedle Bryndzowe halusky to były przysmaki naszych gości z zaprzyjaźnionej szkoły gastronomicznej z Presova w ramach wymiany zawodowej odbywającej się w naszej szkole w dniach od 12-18.04.2010 r. Uczniowie i nauczyciele Słowacy sporządzali potrawy oraz przygotowywali nakrycie stołu a także uczestniczyli bezpośrednio w obsłudze konsumenta. Po ćwiczeniach relaksowali się zwiedzając Kraków poznając urokliwe miejsca starego miasta spędzając miło czas w towarzystwie naszych uczniów i nauczycieli.

W obsłudze gości uczestniczyli nasi nauczyciele p. dyr. Józef Wątorczyk, p. kierownik Dorota Romańska p. M. Schabowska, p. B. Podgórska, p. W. Fundament, p. M. Żelewska, p. K. Stachowicz, p. A. Wcisło, p. S. Kurek, p. M. Kosek-Ankus, p. I. Katarzyńska, p. D. Owczarek i p. P. Waloch.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok