• Librus logoBIP LogoFacebook logoIkona Instagram Logo Krakowa Godło Polski

Nauczyciel z Pasją 2023 - mgr Agnieszka Pisarczyk

13 października 2023 roku,  pani Agnieszka Pisarczyk nauczycielka języka angielskiego odebrała z rąk Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego i zastępcy Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji, Sportu i Turystyki Pani Anny Korfel Jasińskiej certyfikat Krakowskiego nauczyciela z pasją.
Serdecznie gratulujemy!

Nauczyciel z pasją 2022 – mgr Elżbieta Kuter

14 października 2022 roku w dniu Święta Edukacji Narodowej, pani Elżbieta Kuter nauczycielka historii i wiedzy o społeczeństwie odebrała z rąk Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego i
przewodniczącego Rady Miasta Krakowa Rafała Komarewicza certyfikat Krakowskiego nauczyciela z pasją.
Serdecznie gratulujemy!
Życzymy wytrwałości w dalszej pracy!

Nauczyciel z pasją 2021 – mgr Bogumiła Mazur

W roku 2021 tytuł Krakowskiego nauczyciela z pasją otrzymała pani Bogumiła Mazur. Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski podczas uroczystej gali  wręczył certyfikat za niezwykłe zasługi w pracy nauczycielskiej. Serdecznie gratulujemy! Życzymy wytrwałości w dzieleniu się swoją pasją!

Nauczyciel z pasją 2020 - mgr Katarzyna Schiff

Pomimo tego, że rok 2020 nie oszczędza nikogo z nas, mamy powody do radości. Z przyjemnością zawiadamiamy, że nasza pani pedagog Katarzyna Schiff otrzymała certyfikat Krakowskiego nauczyciela z pasją.
Serdecznie gratulujemy! Życzymy wytrwałości i siły w pracy opiekuńczo-wychowawczej na rzecz naszego środowiska szkolnego!

Nauczyciel z pasją 2019 - mgr Agnieszka Kosek-Kotula

Z radością informujemy, że p. Agnieszka Kosek-Kotula została doceniona za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej,  wyjątkową pracę, kreatywność i dzielenie się swoją pasją z młodzieżą. 15 X 2019 r. Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski  uroczyście wręczył p. Agnieszce Kosek-Kotuli certyfikat  Krakowskiego nauczyciela z pasją.

Serdecznie gratulujemy!

Nauczyciel z pasją 2017 - Wanda Fundament

Z przyjemnością informujemy, że Pani Wanda Fundament została uhonorowana tytułem „Nauczyciel z Pasją”.
Wręczenie certyfikatów miało miejsce 16 października w magistrackiej Sali Obrad im. Stanisława Wyspiańskiego z udziałem zastępcy prezydenta Krakowa ds. edukacji i sportu Katarzyny Król.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nauczyciel z pasją 2016 - mgr Joanna Brewczyńska-Sternal

Z prawdziwą radością możemy poinformować, że Prezydent Miasta Krakowa uhonorował naszego nauczyciela  – Panią Joannę Brewczyńską – Sternal tytułem  KRAKOWSKIEGO NAUCZYCIELA Z PASJĄ, za niezwykłe zasługi w pracy nauczycielskiej. Gratulacje!

Nauczyciel z pasją 2015 - mgr Małgorzata Kegel

Dzień Komisji Edukacji Narodowej jest dobrą okazją dla uhonorowania i docenienia osiągnięć nauczycieli i wychowawców w krakowskich placówkach oświatowych. W dniu 16.10.2015 roku Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski wręczył certyfikaty „Nauczyciel z pasją 2015 roku”.
Konkurs, „Nauczyciel z pasją” odbywa się po raz drugi i cieszy się dużym zainteresowaniem placówek oświatowo-wychowawczych.
Z przyjemnością informujemy, że nauczyciel naszej Szkoły Pani Małgorzata Kegel, otrzymała prestiżowy tytuł „Nauczyciel z pasją 2015 roku”.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy dydaktycznej i wychowawczej.

Nauczyciel z pasją 2014 - mgr inż. Małgorzata Kosek-Ankus

14 października 2014 r. odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów Prezydenta Miasta Krakowa „Krakowski Nauczyciel z pasją 2014″. Uroczystość odbyła się w Sali Obrad Rady Miasta, podczas pierwszej edycji konferencji „Słyszę Nauczyciel – widzę pasja”.
Nagrodzonych zostało 62 nauczycieli, którzy zostali wybrani przez rady pedagogiczne, rady rodziców i uczniów poszczególnych szkół. Była to odpowiedź na prośbę Prezydenta Miasta Krakowa skierowaną do wszystkich szkół o wytypowanie jednego nauczyciela, o którym można powiedzieć, że wykonuje swój zawód z pasją.

Certyfikaty „Krakowski Nauczyciel z pasją 2014″ wręczyli: Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski oraz Przewodniczący Rady Miasta Krakowa Bogusław Kośmider. Z naszej szkoły została wytypowana i nagrodzona Pani Małgorzata Kosek-Ankus.

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia.