• Librus logoBIP LogoFacebook logoIkona Instagram Logo Krakowa Godło Polski

Stypendium w roku szkolnym 2021/2022

Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2021/2022 zostało przyznane Alicji Nogieć z kl. 2t oraz Tomaszowi Szczurkowi z kl. 3h Technikum Gastronomiczno-Hotelarskiego nr 10. Serdecznie gratulujemy. Życzymy dalszych sukcesów!

Stypendium w roku szkolnym 2020/2021

Wśród szczególnie uzdolnionych uczniów nagrodzonych stypendium Prezesa Rady Ministrów znalazły się w roku szkolnym 2020/2021 dwie uczennice Technikum Gastronomiczno-Hotelarskiego nr 10. Gratulujemy Karolinie Kowalskiej z klasy 2L, która uczęszcza do pięcioletniego technikum po szkole podstawowej  oraz Monice Stasińskiej z klasy 4h– uczennicy czteroletniego technikum po gimnazjum.

Stypendium w roku szkolnym 2019/2020

Z radością i dumą informujemy, że Kamila Piechnik z klasy IV ht Technikum Gastronomiczno-Hotelarskiego nr 10 już po raz drugi została stypendystką Prezesa Rady Ministrów. 12 XII 2019 r. w Auli Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów szczególnie uzdolnionym uczniom przez panią Barbarę Nowak-Małopolskiego Kuratora Oświaty.

Podczas uroczystości towarzyszyła Kamili pani wicedyrektor Małgorzata Mochel.

Serdecznie gratulujemy naszej stypendystce i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Stypendium w roku szkolnym 2018/2019

Jest nam bardzo miło poinformować, że Kamila Piechnik z klasy III ht Technikum Gastronomiczno-Hotelarskiego nr 10 została stypendystką Prezesa Rady Ministrów.

Stypendium w roku szkolnym 2017/2018

W gronie szczególnie uzdolnionych uczniów, którzy za wybitne osiągnięcia edukacyjne otrzymali Stypendium Prezesa Rady Ministrów, znalazła się Mariola Wieczorek z klasy IIIht. Mariola odebrała dyplom z rąk Małopolskiego Kuratora Oświaty Pani Barbary Nowak. Uroczystość odbyła się 8 listopada 2017r. w Sali Teatralnej Kuratorium Oświaty w Krakowie i została uświetniona żywiołowym występem chóru „Bez Batuty” z Zespołu Szkół w Michałowicach. Podczas uroczystości towarzyszyła Marioli Pani wicedyrektor Małgorzata Matysik.

Stypendium w roku szkolnym 2014/2015

Dnia 16 listopada 2015 r. w Auli Uniwersytetu Pedagogicznego odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministra oraz Ministra Edukacji Narodowej.

Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica naszej szkoły Patrycja Kozera z klasy 3h. Patrycja uzyskała w roku szkolnym 2014/2015 najlepszą średnią w szkole (5,56). Dyplom odebrała z rąk Małopolskiego Kuratora Oświaty Pana Aleksandra Palczewskiego. Podczas uroczystości towarzyszył Patrycji wicedyrektor Pan Andrzej Ptasznik.

Patrycji gratulujemy. Kolejna uroczystość już za rok. Który z uczniów naszej szkoły sięgnie po ten zaszczytny laur?

Stypendium w roku szkolnym 2012/2013

W roku szkolnym 2012/2013 po raz kolejny uczennicy naszej szkoły zostało przyznane stypendium Prezesa Rady Ministrów. W poprzednich latach już kilka razy nasi uczniowie otrzymywali  to stypendium, przyznawane uczniom osiągającym bardzo dobre wyniki ze wszystkich przedmiotów i jednocześnie zdobywającym najwyższą średnią ocen w szkole. Tym razem wyróżniona została Katarzyna Tłuszcz i przez cały rok szkolny będzie otrzymywać z tego tytułu nagrodę finansową. Uczęszcza ona do klasy IIIj Technikum Gastronomiczno- Hotelarskiego nr 10 kształcąc się w zawodzie kelner. Katarzyna jest młodą, dynamiczną i ambitną osobą. Swoją nienaganną postawą, tak w szkole jak i w życiu prywatnym, daje przykład, że ciężka i systematyczna praca przynosi sukcesy.

Stypendium w roku szkolnym 2011/2012

21 listopada 2011 r. w V Liceum Ogólnokształcącym im. Augusta Witkowskiego w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2011/2012 oraz stypendystom Ministra Edukacji Narodowej. Uroczystość uświetniona została obecnością Małopolskiego Kuratora Oświaty pana Aleksandra Palczewskiego, Małopolskiego Wicekuratora Oświaty pana Grzegorza Barana oraz Starosty Krakowskiego pana Józefa Krzyworzeki.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest prestiżową nagrodą promującą zdolności, pracowitość i ambicję ucznia. W roku szkolnym 2011/2012 wyróżniono nią 352 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa małopolskiego. Wśród stypendystów jest uczennica klasy 4i Paulina Stark , która otrzymała świadectwo promocyjne z wyróżnieniem przy jednoczesnym uzyskaniu najwyższej średniej ocen w szkole: 5.50, a równocześnie wykazała się szczególnymi osiągnięciami biorąc udział w licznych konkursach szkolnych i pozaszkolnych uzyskując w nich najwyższe wyniki.

Stypendium w roku szkolnym 2010/2011

Mamy kolejny powód do dumy!
Uczennica IV klasy Technikum Gastronomiczno-Hotelarskiego, Barbara Goraj, otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2010/2011.

Gratulujemy Basi tego wspaniałego osiągnięcia i życzymy jeszcze większych osiągnięć w kolejnych latach!

Stypendium w roku szkolnym 2009/2010

Jest nam niezwykle miło poinformować, iż uczennica klasy IVi, Ewelina Kucala znalazła się w zaszczytnym gronie stypendystów Prezesa Rady Ministrów. Bardzo się cieszymy z sukcesu naszej uczennicy.

Gratulujemy Ewelinie i życzymy jej dalszych sukcesów!