• Librus logoBIP LogoFacebook logo

Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2020 / 2021

Lp.

Nazwisko i imię

Funkcja, nauczany przedmiot

1

Matysik Małgorzata

Dyrektor szkoły, przedmioty gastronomiczne

2

Mochel Małgorzata

Wicedyrektor, język polski

3

Romańska Dorota

Wicedyrektor, przedmioty gastronomiczne

4

Dera Tomasz

Kierownik szkolenia praktycznego, przedmioty gastronomiczne

5

Apostolik Kamil

Przedmioty gastronomiczne

6

Barczyk Katarzyna

Przedmioty ekonomiczne

7

Bieńkowski Mirosław

Przedmioty informatyczne

8

Borkowska-Sajduk Anna

Język francuski

9

Brachman Tomasz

Wychowanie fizyczne

 10

Brągiel Beata

Język niemiecki

11

Brewczyńska-Sternal Joanna

Przedmioty hotelarskie

12

Czyż Małgorzata

Język francuski

13

Drabik Krzysztof

Wychowanie fizyczne

14

Fajferek Teresa

Psycholog

15

Fundament Wanda

Przedmioty gastronomiczne

16

Gediga Michał

Przedmioty informatyczne

 17

Główczyk Anna

Historia, wychowanie do życia w rodzinie

18

Grabowski Grzegorz

Przedmioty hotelarskie

19

Grygierzec Leokadia

biologia

20

Grzybek Dawid

Język hiszpański,

21

Gucwa Jolanta

Język polski

22

Janus Dorota

Przedmioty gastronomiczne

23

Jedynak Tomasz

Edukacja dla bezpieczeństwa

 24

Jewuła Katarzyna

Biblioteka

25

Jeziorowski Michał

Matematyka

 26

Jureczko Alicja

Język niemiecki

27

Katarzyńska Iwona

Przedmioty gastronomiczne

28

Kędzior Maciej

Język angielski

29

Klęba Marta

Przedmioty gastronomiczne

30

Knapik Małgorzata

Fizyka

31

Kosek-Ankus Małgorzata

Przedmioty gastronomiczne

32

Kosek-Kotula Agnieszka

Przedmioty ekonomiczne

 33

Kudyba Agnieszka

Przedmioty turystyczne

34

Kulisa Ewa

Przedmioty turystyczne

35

Kurek Seweryna

Przedmioty gastronomiczne

36

Kuter-Strączyńska Elżbieta

Historia, wiedza o społeczeństwie

37

Łazarska Marta

Przedmioty gastronomiczne

38

Majewska Izabela

Geografia

39

Małysa Andrzej

Religia

40

Mazur Bogumiła

Matematyka

41

Nakielny Elżbieta

Biblioteka

42

Nosek Magdalena

Przedmioty gastronomiczne

43

Pietrzyk Ewa

Chemia, przedmioty gastronomiczne

44

Pisarczyk Agnieszka

Język angielski

45

Podgórska Bogumiła

Przedmioty gastronomiczne

46

Podstawski Marcin

Język angielski

47

Pstruś Joanna

Język polski

48

Rachwał Czesław

Religia

49

Rzeszutek Wiktoria

Wychowanie fizyczne

50

Schabowska-Kitlińska Marta

Przedmioty gastronomiczne

 51

Schiff Katarzyna

Pedagog

52

Seremak Robert

Wychowanie fizyczne

53

Stec Aneta

Język angielski

54

Sternal Jacek

Wychowanie fizyczne

55

Waloch Paweł

Przedmioty hotelarskie

56

Warzecha Iwona

Matematyka

 57

Wcisło Alicja

Przedmioty gastronomiczne

58

Wiech-Puk Katarzyna

Język polski

59

Wiktorek Ewelina

Przedmioty gastronomiczne

60

Wtorek Małgorzata

Przedmioty gastronomiczne

61

Zacharska-Dudek Monika

Język angielski

62

Żelawska-Wilk Małgorzata

Przedmioty gastronomiczne