• Librus logoBIP LogoFacebook logoIkona Instagram Logo Krakowa Godło Polski

Prestiżowy, Butikowy Hotel FARMONA Bussines & SPA w Krakowie w malowniczym, zacisznym parku pełnym stuletnich dębów. Hotel posiada 30 pokoi, w tym 3 apartamenty Hotel wyróżnia się elegancką Restauracją Magnifica oraz komfortowym SPA w Krakowie w stylistyce balijskiej, gdzie zabiegi wykonują indonezyjscy terapeuci. W Restauracji Magnifica organizujmy niezapomniane przyjęcia, imprezy okolicznościowe i spotkania biznesowe. Oferujemy znakomite dania kuchni Slow Food, Fusion oraz sezonowe menu inspirowane naturą, przygotowywane z pasją i dbałością o wysoką jakość.

Przekonaj się sam i dołącz do zespołu Restauracji MAGNIFICA

w FARMONA Hotel Bussines & SPA!

Kelner/ Kelnerka

Miejsce pracy: Kraków, ul. Jugowicka 10c (okolice Góry Borkowskiej)

Jak będzie wyglądał Twój dzień pracy?

  • Obsługa gości restauracji oraz obsługa baru,
  • Obsługa konferencji, bankietów i imprez okolicznościowych
  • Dbałość o najwyższą jakość i wizerunek Restauracji.

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • Posiadasz aktualną książeczkę sanepidowo – epidemiologiczną
  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta, mile widziane przy obsłudze imprez okolicznościowych
  • Jesteś dyspozycyjny/ a do pracy w systemie zmianowym;
  • Posiadasz wysoką kulturą osobistą i wyróżnia Cię dobra organizacja pracy;
  • Jesteś osobą zaangażowaną, sumienną i zorientowaną na wysoką jakość;

Pracując u nas możesz liczyć na:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej, z dużym potencjałem rozwojowym;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Zniżki na kosmetyki firmowe Farmony oraz zabiegi SPA;
  • Miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego w gronie profesjonalistów;
  • Bezpłatny parking.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając APLIKUJ

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Pracownik działu makaronów

Miejsce pracy: Posądza

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sporządzania ciasta na makarony zgodnie z zatwierdzonymi recepturami
  • Formowanie ciasta przeznaczonego na makarony, produkcja i suszenie makaronów
  • Przygotowanie urządzeń i narzędzi do pracy
  • Prawidłowa eksploatacja przydzielonych maszyn i urządzeń
  • Pobieranie i dostarczanie surowców i opakowań potrzebnych do produkcji
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na materiały eksploatacyjne do działu zakupów
  • Prawidłowe oznaczenie produktów
  • Utrzymanie w czystości urządzeń, narzędzi oraz stanowiska pracy
  • Regularne uzupełnianie dokumentacji i formularzy
  • Pomoc w przygotowaniu i sporządzaniu comiesięcznych inwentaryzacji.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • mile widziane doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku
  • praca w zespole i pod presją czasu
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • zdolności organizacyjne, dokładność i zdyscyplinowanie
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w firmie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie

Pracownik produkcji– PIEKARZ/PIECOWY

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Wypiek pieczywa zgodnie z ustalonymi wytycznymi i recepturami Prowadzenie procesu garownia i wypieku (Obsługa garowni i piecy piekarskich)
  • Przygotowanie urządzeń i narzędzi do pracy (np. piece, garownia, wózki, foremki itp.)
  • Pomoc w innych czynnościach produkcji pieczywa

WYMAGANIA:

MILE WIDZIANE:

  • Aktualne uprawnienia SEP grupa 3
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych