• Librus logoBIP LogoFacebook logo
L.p. Nazwisko i imię Rodzaj zajęć dodatkowych Dzień Godzina Miejsce/Sala
1 Brachman Tomasz Zajęcia ogólnorozwojowe, lekka atletyka środa 17.00 – 18.30 sala gimnastyczna
2 Brągiel Beata Konsultacje z języka niemieckiego dla uczniów mających trudności w nauce

 

wtorek 8.20-9.05 200

 

 

Czyż Małgorzata Konsultacje dla uczniów mających trudności w nauce z języka francuskiego  

środa

14.25-15.00 100
Grzybek Dawid Konsultacje z języka hiszpańskiego środa 15.10-16.00 202
Gucwa Jolanta Konsultacje dla maturzystów z języka polskiego środa 14:25-15.10 103

 

 

Jeziorowski Michał Pogotowie matematyczne środa 7.30- 8.15

13.35-14.20

102
Jureczko Alicja Konsulacje z języka niemieckiego wtorek

środa

15.10 – 16.00

7.10 -7.30

132

 

132

Kędzior Maciej Zajęcia z uczniem zdolnym/słabym z języka angielskiego środa 15.15 -16.00 132

 

9 Kuter –Strączyńska Elżbieta Dyżur nauczycielski dla uczniów środa 8:20 – 9:05 201

 

 

 10 Mazur Bogumiła

 

Fakultety z matematyki dla klas IV poniedziałek

środa

 

 

7.30-8.15

7.30-8.15

8.20-9.05

 

103

103

216

 11 Mazur Bogumiła

 

 

Pogotowie matematyczne wtorek,

czwartek

730 – 815

730 – 815

103
12  Pisarczyk Agnieszka Konsultacje dla maturzystów z języka angielskiego poniedziałek 16.00-16.45 202
13  Podstawski Marcin Zajęcia dla uczniów mających trudności w nauce z języka angielskiego poniedziałek 14:25-15.10 121
 14 Pstruś Joanna Konsultacje dla maturzystów z języka polskiego piątek 16.05-16.50 117
 15 Stec Aneta Konsultacje dla maturzystów z języka angielskiego poniedziałek 16.00 -16.45 199
 16 Sternal Jacek Piłka siatkowa poniedziałek 16.00-17.30 sala gimnastyczna
17  Warzecha Iwona Pogotowie matematyczne środa 1605 – 1650 102
 18 Wiech – Puk Katarzyna Konsultacje dla maturzystów z języka polskiego. Dodatkowo-na platformie Microsoft Teams. czwartek 9:10-9.55 201
 19 Zacharska-Dudek Monika Konsultacje dla maturzystów z języka angielskiego środa 14.25-15.10       (co drugi tydzień) 216