• Librus logoBIP LogoFacebook logoIkona Instagram Logo Krakowa Godło Polski
Aktualności

5 miejsce uczniów Naszej szkoły w grze terenowej „ Navigator bezpieczeństwa”

„NAVIGATOR BEZPIECZEŃSTWA” to turniej, którego celem było podniesienie świadomości młodzieży z zakresu bezpieczeństwa i promowanie aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu oraz umiejętności pracy w grupie.
Organizatorem była Komenda Miejska Policji w Krakowie oraz Urząd Miasta Krakowa w ramach programu „Bezpieczny Kraków”.
Zmagania miały formę gry terenowej opartej na wiedzy uczestników z zakresu bezpieczeństwa. Podstawą rywalizacji była praca zespołowa, wymagająca od uczestników predyspozycji fizycznych i psychicznych, szybkiego podejmowania decyzji, a także wykazania się umiejętnościami przywódczymi, czytania ze zrozumieniem i orientacji w terenie.
Ponieważ każdy zespól musiał reprezentować jeden nauczyciel, gra była okazją do integracji i budowania dobrych relacji między nauczycielem, a uczniami. Uczestnicy uczyli się przekraczania granic swoich możliwości fizycznych oraz poznawania lokalnych zakątków miasta co tylko wzmacniało pozytywne strony eventu.
W rywalizacji wzięło udział 26 krakowskich szkół, a nasz zespół zajął wysokie 5 miejsce
Naszą Szkołę reprezentowali: Martyna Chmura, Tomasz Szczurek z klasy 4h, Magdalena Maślanka, Wiktoria Kowalczyk, Szymon Wiejacha z klasy 4L oraz nauczyciel Krzysztof Drabik.
Poprzedni artykułNastępny artykuł