• Librus logoBIP LogoFacebook logoIkona Instagram Logo Krakowa Godło Polski
Aktualności

II MIEJSCE w KREATYWNYCH WARSZTATACH PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

26 października 2022 r. w naszej szkole odbyły się Kreatywne Warsztaty Przedsiębiorczości XLX organizowane z inicjatywy Małopolskiego Stowarzyszenia Kupców i Przedsiębiorców. Celem tych warsztatów jest stworzenie przez uczniów pomysłu na własny biznes a następnie przekonanie jurorów, że jest on opłacalny.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 4l w składzie: Jakub Okrzesik, Bartek Nicpoń, Miłosz Kulesza i Robert Szczałba. Panowie założyli firmę C’est la vie, która ma zajmować się organizacją eventów dla tych, którzy nie mają czasu. W krótkim czasie stworzyli reklamę firmy, opracowali plan marketingowy oraz przygotowali profesjonalny plan finansowy przedsięwzięcia, co potwierdzali jurorzy. W efekcie zmagań z uczniami z innych szkół ich pomysł został oceniony wysoko – zajęli II miejsce!!!
Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w zakładaniu własnego biznesu w przyszłości!
Kreatywne Warsztaty Przedsiębiorczości po raz pierwszy odbyły się w naszej szkole. Dziękujemy nauczycielom przedmiotów gastronomicznych oraz uczniom za przygotowanie przepysznych potraw i za profesjonalną obsługę wydarzenia!
Agnieszka Kosek-Kotula
Poprzedni artykułNastępny artykuł