• Librus logoBIP LogoFacebook logoIkona Instagram Logo Krakowa Godło Polski
Aktualności, Projekty, Samorząd Uczniowski

ŁAWKI, WYPOCZYNEK I RADIOWĘZEŁ

Z prawdziwą radością informujemy, że z pieniędzy z Budżetu Obywatelskiego udało się zakupić ławki na dziedziniec szkolny i 3 komplety wypoczynkowe!!! Ławek jest 7 zgodnie z planem budżetu (kwota 2500 zł) a komplet miał być jeden a są trzy a to dzięki promocji i przychylności pracowników sklepu CASTORAMA 😀(kwota 2500 zł – za 3 komplety!!)
Zakupiliśmy również radiowęzeł, który w najbliższym czasie zostanie zainstalowany na szkolnych korytarzach.
Mamy nadzieję, że zakupiony sprzęt o wartości: 10 000 zł będzie nam wszystkim dobrze służył. Dbajcie o ławki i wypoczynek abyśmy długo mogli z nich korzystać😀😀😀
Jeszcze raz dziękujemy autorom – uczniom zwycięskich projektów:
Weronice Cisowskiej, Dawidowi Fidali, Julce Dzierzbickiej, Mateuszowi Kozera, Oliwii Bilińskiej i Jakubowi Bujasowi oraz wszystkim uczniom, którzy złożyli projekty i podjęli próbę udziału w przedsięwzięciu: Jagodzie Grymek, Gabrieli Chwalik, Michałowi Kozakowi, Szymonowi Pelsonowi, Amelii Konopka i Magdalenie Nowak, Jakubowi Mazurowi, Kamili Bartosz, Marice Jazgarzyńskiej i Wiktorii Jackiewicz i Alanowi Sadowskiemu.
Dziękujemy Pani Dyrektor Małgorzacie Matysik, która zachęcała wszystkich do udziału w projekcie😀
Wszystkie projekty w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego zostały zrealizowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Serdecznie dziękujemy 😀😀😀 i czekamy na kolejną edycję.

Koordynator

Agnieszka Kosek-Kotula
Poprzedni artykułNastępny artykuł